Skip to content

Wstępna wizualizacja makijażu permanentnego

Wstępna wizualizacja makijażu permanentnego - Magda Bogulak Warszawa

Wstępna wizualizacja makijażu permanentnego

Makijaż permanentny wykonujemy raz na długi czas. Decyzja o jego wykonaniu powinna być zatem przemyślana, ponieważ nie można go zmyć jak zwykły makijaż. Wahasz się z podjęciem decyzji o wykonaniu zabiegu? Nie umiesz sobie wyobrazić jak będziesz wyglądać w makijażu permanentnym? Umów się na bezpłatną wstępną wizualizację makijażu permanentnego kosmetykami kolorowymi.

Na czym polega wstępna wizualizacja makijażu permanentnego?

Linergistka narysuje odpowiednie do Twojej urody kreski na powiekach, pokaże Ci w jakim kształcie i kolorze powinny być Twoje brwi. Dobierze również odpowiedni kolor dla Twoich ust i narysuje ich poprawny kształt.

Wizualizacja jest istotnym narzędziem, które pomaga klientowi zobaczyć, jak mogą wyglądać ich usta po wykonaniu makijażu permanentnego. To pozwala na lepsze zrozumienie i podjęcie świadomej decyzji przed przystąpieniem do zabiegu.

Podczas wizualizacji przekonasz się na własnej skórze jak to jest mieć profesjonalnie dobrany makijaż permanentny. Jeśli poczujesz się w nim dobrze – łatwiej podejmiesz decyzję i umówisz się na zabieg. Zapraszamy!

Wstępna wizualizacja makijażu permanentnego - Magda Bogulak Warszawa