Skip to content

Pigmentacja naprawcza

Pigmentacja naprawcza

Pigmentacja korygująca – możesz odzyskać swoje naturalne piękno

Wykonałaś makijaż permanentny i nie jesteś z niego zadowolona? Nieszczęśliwie trafiłaś na niekompetentną linergistkę, która źle wykonała Twój makijaż permanentny? Jeśli Twój makijaż jest dla ciebie uciążliwy, jeśli masz wrażenie że Cię szpeci i czujesz się niekomfortowo – zmień to! W centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak wykonujemy zabiegi pigmentacji korygującej po źle wykonanym makijażu permanentnym ust, oczy i brwi. Co możesz poprawić?

Korekta kreski na oku

Zbyt grube kreski na powiekach trudno zatuszować w codziennym makijażu. Dzięki zabiegom usuwania makijażu permanentnego możemy je usunąć lub sprawić, że będą mniej widoczne. W kolejnym etapie możemy wykonać pigmentację korygującą, aby nadać nowy, świeży wygląd i kształt makijażu.

Pigmentacja korygująca - Magda Bogulak Warszawa

Korekta brwi

Źle wykonany makijaż permanentny brwi może skutecznie oszpecić twarz kobiety. Nie musisz cierpieć, jeśli Twoje brwi są zbyt ciemne, odbarwione na inny kolor lub po prostu krzywe. Zabiegi usuwania makijażu permanentnego laserem lub removerem w połączeniu z pigmentacją korygującą brwi, pozwalą na stopniowe poprawienie ich koloru, kształtu a nawet metody wykonania. Mamy za sobą wiele trudnych przypadków, które udało się z powodzeniem poprawić. Pomożemy również Tobie czuć się dobrze w swojej skórze!

Korekta źle wykonanego makijażu permanentnego ust

Pigmentacja korygująca ust pozwala naprawić błędy popełnione przez niedoświadczone linergistki. Dzięki możliwościom korekcyjnym jakie daje metoda Long-Time-Liner® oraz zabiegi usuwania makijażu permanentnego laserem lub removerem, możemy z powodzeniem zniwelować:

  • efekt przesadnie powiększonych ust,
  • krzywy kształt ust,
  • asymetrię ust,
  • źle dobrany kolor ust.

Zaufaj profesjonalistom!

Linergistki z Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak to doświadczone specjalistki, które pomogą Ci odzyskać piękny wygląd i pewność siebie. Przyjdź do nas, zmień swój wygląd i czuj się znów pięknie!