Skip to content

Pigmentacja męska

Makijaż permanentny dla mężczyzn - Magda Bogulak Warszawa

Makijaż permanentny dla mężczyzn

Czy makijaż permanentny jest dla mężczyzn? Oczywiście że tak! Zabieg ten zdobywa coraz więcej zwolenników i staje się zabiegiem bardzo popularnym. Dzięki makijażowi permanentnemu również mężczyzna może delikatnie przyciemnić swoje brwi, lekko zaróżowić usta czy wzmocnić linię rzęs.

Makijaż permanentny oczu dla mężczyzn

Największym zainteresowaniem wśród mężczyzn cieszy się zdecydowanie makijaż permanentny oczu. Pozwala on delikatnie podkreślić linię rzęs i optycznie je zagęścić. Oczy zyskują wtedy większą głębię i spojrzenie jest bardziej wyraziste. Wykonanie makijażu permanentnego oczu różni się od makijażu oczu dla kobiet. W przypadku pigmentacji oczu mężczyzn linergistka pigmentuje cienkie kreseczki lub małe kropeczki wzdłuż linii rzęs tak, aby efekt końcowy był bardzo naturalny i delikatny. Takie kreseczki lub kropeczki można zapigmentować zarówno na górnej jak i dolnej powiece. Jeśli chcesz sprawdzić jak Twoje oczy będą wyglądały w makijażu permanentnym, umów się na bezpłatną wizualizację makijażu permanentnego!

Makijaż permanentny dla mężczyzn - Magda Bogulak Warszawa

Makijaż permanentny brwi dla mężczyzn

Jeśli Twoje brwi nieregularne i brakuje w nich włosków zdecyduj się na makijaż permanentny brwi metodą włoskową. Linergistka dorysuje w Twoim łuku brwiowym włoski w kolorze Twoich naturalnych włosów. Po zabiegu Twoje brwi będą bardziej gęste i wyraziste.

Makijaż permanentny ust dla mężczyzn

Makijaż permanentny ust u mężczyzn nie oznacza efektu umalowanych ust. Nikt nie zobaczy że masz wykonany makijaż. A jednak Twoje usta będą bardziej różowe lub czerwone. Jeśli masz blade i mało wyraźne usta – podkreśl je! Kobiety na pewno zwrócą na nie uwagę.

Pigmentacja skóry głowy

Mężczyźni mogą również skorzystać z pigmentacji skóry głowy. W ten sposób można ukryć miejscowy brak włosów na głowie czy zaroście na twarzy. Możecie optycznie zagęścić włosy czy ukryć blizny. Więcej informacji o pigmentacji skóry głowy na: www.pigmentacjaglowy.pl

Makijaż permanentny dla mężczyzn – przeciwwskazania do zabiegu

Nie zawsze możesz wykonać makijaż permanentny. Zabieg należy odsunąć w czasie jeśli:

  • przechodzisz infekcję wirusową
  • masz aktywną opryszczkę ust,
  • masz suche i popękane usta,
  • jesteś chory na cukrzycę lub łuszczycę,
  • używasz preparatu na porost rzęs (na miesiąc przed zabiegiem należy go odstawić),
  • masz infekcje lub choroby oczu,
  • przyjmujesz leki sterydowe.

Pamiętaj, aby poinformować linergistkę o innych chorobach i przyjmowanych obecnie lekach.

Makijaż permanentny dla mężczyzn – pielęgnacja skóry po zabiegu

Po zabiegu pigmentacji należy szczególnie dbać o skórę w pigmentowanym miejscu. Nie należy jej dotykać, trzeć ani myć mydłem. Należy unikać promieniowania słonecznego, sauny, basenu i solarium. Na okres gojenia się skóry warto również zrezygnować z zabiegów SPA. Pamiętaj, aby po zabiegu stosować się do zaleceń linergistki i stosować jedynie polecone przez nią kosmetyki.