Skip to content

Pigmentacja medyczna

Pigmentacja medyczna - Magda Bogulak Warszawa

Makijaż permanentny w służbie zdrowia i urody

Los nie jest łaskawy dla wszystkich ludzi i bywa okrutny dla wielu z nas. Choroby i wypadki losowe często odciskają piętno na naszym zdrowiu i wyglądzie. Aby ukryć blizny, plamy na skórze czy inne defekty takie jak np. brak włosów stosujemy różne zabiegi mające na celu zatuszowanie wad. Mocny makijaż czy odzież zasłaniająca blizny nie zawsze są wygodnym rozwiązaniem. Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak oferuje pigmentację medyczną dla osób z różnymi defektami skóry oraz po przebytych chorobach.

Dzięki makijażowi permanentnemu możesz odtworzyć włoski w łuku brwiowym, podkreślić oczy, ukryć plamy po bielactwie czy różnego rodzaju blizny. Pigmentacja jest bardzo pomocna w powrocie do zdrowia Amazonek. Pomaga przywrócić naturalny wygląd ich piersi.

Pełną ofertę pigmentacji medycznej, szczegółowy opis zabiegów, zdjęcia i filmy z zabiegów znajdziesz na naszej stronie internetowej poświęconej tej dziedzinie makijażu permanentnego.

Galeria foto

Zdjęcia w galerii przedstawiają makijaż permanentny tuż po zabiegu. Widoczna na zdjęciach opuchlizna lub zaczerwienienie jest sprawą naturalną występującą podczas większości zabiegów. Zaczerwienienie i opuchlizna znika po krótkim czasie. Bezpośrednio po zabiegu efekt kolorystyczny jest dość mocny i wyraźny. Po około 7 dniach naskórek złuszcza się a makijaż blednie i stanie się delikatniejszy.