Long-Time-Liner

UMÓW WIZYTĘ
22 629 14 08

O nas

Magda Bogulak kadra

Witamy w Centrum Makijażu Permanentnego

Witamy w Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak. Centrum powstało w 2011 roku w oparciu o prawie 20letnie doświadczenie i wiedzę w makijażu permanentnym Long-Time-Liner® jego założycielki, Magdy Bogulak. Centrum oferuje zabiegi z zakresu makijażu permanentnego, usuwania makijażu removerem i laserem oraz mikropunktury.

Prowadzimy również pełen zakres szkoleń linergistek metody Long-Time-Liner®. Szkolenia prowadzone są w naszym Centrum Szkoleniowym w Warszawie przy ul. Pięknej 52. Jesteśmy również dystrybutorem produktów Long-Time-Liner® na terenie Polski.

Zaufaj naszej renomie i doświadczeniu

Planujesz makijaż permanentny? Wybierz makijaż wykonywany metodą Conture® Make-up Long-Time-Liner® – uznawany za najbardziej precyzyjny i bezpieczny na rynku PMU. Long-Time-Liner® jest na rynku od 35 lat! Sprawdzona i stale udoskonalana niemiecka metoda ma rzesze zwolenników na całym świecie. W Polsce również!

Na rynek polski ponad 20 lat temu wprowadziła ją właścicielka Magdalena Bogulak i jest jej prekursorem w Polsce, a także najbardziej doświadczonym szkoleniowcem. Magdalena Bogulak, podobnie jak wszystkie linergistki Centrum Makijażu Permanentnego, posiada tytuł Elite TOP Linergist – najwyższy certyfikat marki Long Time Liner®. Swoją wiedzę, talent i kompetencje prezentowały ponadto na wielu Mistrzostwach Makijażu Permanentnego w Polsce zajmując najwyższe pozycje. Regularnie biorą udział w kongresach i konferencjach jako prelegenci i jurorzy w mistrzostwach makijażu permanentnego.

Magda Bogulak kadra – zaufaj ekspertom

Kadra Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak to najlepsi specjaliści metody Long-Time-Liner® w Polsce.

 

 

Magdalena Bogulak – Master Trainer Long-Time-Liner Polska

Elite TOP Linergist, Top Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner.

Właściciel Centrum Makijażu Permanentnego Bogulak oraz Sharley Medical Day & Spa.

Kosmetolog z ponad 25-letnim doświadczeniem. Twórczyni pierwszego największego w Polsce Centrum Makijażu Permanentnego oraz International PMU Academy Magda Bogulak w Warszawie.

Oficjalny przedstawiciel i wyłączony dystrybutor marki Long-Time-Liner w Polsce. Prelegent oraz Spiker podczas licznych konferencji branży PMU i Beauty. Wielokrotny Juror licznych mistrzostw w makijażu permanentnym w Polsce i na świecie.

Linergiści i Trenerzy Long-Time-Liner

Wszyscy linergiści pracujący w centrum posiadają certyfikaty Medical Linergist oraz Elite TOP Lingerist. Ten ostatni jest najwyższym certyfikatem marki Long-Time-Liner®. Przyznawany jest tylko na rok. Po tym czasie, aby przedłużyć certyfikat, linergistka musi potwierdzić swoje umiejętności.

Martyna Bogulak
Elite TOP Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner

Iga Bogulak
Elite TOP Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner

Agnieszka Czaja
Elite TOP Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner

Paulina Bacławska
Elite TOP Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner. Specjalista w mikropigmentacji medycznej oraz terapii blizn. Oficjalny Trener Technik Mikropunktury na Europę.

Krzysztof Majerski
Elite TOP Linergist, Licencjonowany trener Regionalny Long-Time-Liner

Arlerta  Stochmal
Elite TOP Linergist,

Recepcjonistki

Natalia Walkiewicz

Natalia Walkiewicz

Beata Grzeszczyk

Beata Grzeszczyk

]

Rezerwacje zabiegów:

ul. Piękna 52, Warszawa
Telefon: +48 22 629 14 08
E-mail: kontakt@bogulak.pl

Godziny otwarcia:
pon – pt: 9.00 – 21.00
sobota: 9.00 – 16.00

Sklep i dofinansowania szkoleń:

Rafał Prejs
Specjalista ds. sprzedaży
Telefon : +48 668 223 101
E-mail: sklep@bogulak.pl

Godziny przyjmowania zamówień:
9.00 – 16.00

Sprzedaż online:
www.sklep.bogulak.pl